| SorinSelaru a întrebat:

Vara asta vreau să îmi cumpăr o tarantulă.
Ce nume vi se pare mai potrivit, Ghiță sau Armando?

Răspuns Câştigător
| debarasator63 a răspuns:

Armando, iar dacă nu esti sigur Armanghiță laughing)

6 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Zi-i Ghita mai pe moldoveneste, adica Ghio. happy Suna mai bine pentru o tarantula decat Ghita sau Armando. happy

| Demidol a răspuns:

Ghita, fireste.

| RaphahellDamian09 a răspuns:

Si eu voiam sa imi iau o rama ca animal de companie. Sti. nu se distreaza nu ma distreaza nu latra nu miauna nu se joaca doar sta acolo si mananca pamant. -_- Iati o pisica sau ceva animal cu care te poti juca. Cu paienjenii ce faci? Il dresezi sa iti faca perdele frumoase din panza. Sau poate il pui sa te muste sa devii spiderman

| SorinSelaru explică (pentru RaphahellDamian09):

Imi iau si husky.
Tarantula e subiect de discutie sau imi bat pl de musafiri și le zic ca a iesit din acvariu și nu o mai găsesc

| grAnonimH a răspuns:

Armando, pentru ca nu pare așa nume de om laughing

| HorgosAlinAurel a răspuns:

Armando