| MatrixR3loaD a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodată ceva paranormal vă rog să fie real trăit pe pielea voastră.
Și dacă se poate să imi povestiti
Fundăă la cel mai infricosător!

Răspuns Câştigător
| slayer09 a răspuns:

Ceva paranormal pot sa zic ca mi s-a intamplat mie, cel putin chiar am auzit si am vazut cu ochii mei, acum nu stiu daca mintea mea a luat-o razna sau asa o fi fost...dar se facea ca era intr-o zi de toamna, geamurile erau inchise la casa, aveam vreo 10 ani, si cu cateva ore inainte de culcare m-am uitat la filmul ala de groaza alien. M-a cam bagat nitel in sperieti, dar m-am culcat linistit. Nu stiu cat era ceasul, oricum toata lumea dormea, eu dormeam cu mama, eu la perete ea la margine, cand deodata un fosnet m-a trezit, era un fosnet ca si cum ai tara picioarele pe un covor, La inceput am crezut ca e tata care se duce la baie, dar cand m-am uitat nu era nimeni si m-am speriat, intorcandu-ma cu fata spre perete, alta nenorocire..pe perete erau 2 umbre cu coarne care topaiau. M-am speriat si am trezit-o pe mama, a prins lumina si totul a disparut. In seara aia m-a luat tata la el in camera si a dormit cu mine in brate. De atunci nu pot sa zic ca am mai avut evenimente paranormale.

2 răspunsuri:
| sublime89 a răspuns:

Nu mi s-a intamplat nimic. Paranormalul nu e decat normalul intepretat gresit de oameni.

| PedoBarbie a răspuns:

Nu.