| pufoshenia_7680 a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata ceva infricosator? Daca DA! povestiti, cea mai infricosatoare poveste FUNDA+VoT :X

Răspuns Câştigător
| ριѕуuuX a răspuns:

Nu este o metoda de distractie oh go on.Pentru tine care asculti este o nimca toata. Poti sa ma faci nebuna sa zici ca am inventat.Pentru tine destul de usor sa gasesti o argumentare la "ceva infricosator". Insa eu ma dupa sute de incidente am ajuns sa ma sperii de propria mea umbra oh go on. Daca chiar esti curioasa citeste`mi ultima intrebare.hee hee Daca vrei mai detaliat imi lasi mesaj privat.straight face

Pa.pa.

1 răspuns:
| pufoshenia_7680 explică:

Wow.nu esti singura si eu am patit astfel de lucruri