| introduaicinumele a întrebat:

Voi cat timp ascultati muzica? Eu o deschid dimineata la 12, o las sa mearga, o inchid doar cand vorbesc la telefon sau ma joc ceva pe PC sau ma uit la un film (de putine ori ma joc ca am terminat toate jocurile...). Apoi intre 3-6 dau ma tare cu bassu mai mare, sa vibreze biroul :)) apoi pe la 10 o dau ma incet...
As vrea sa imi dati niste melodii, ma rog, daca a facut cineva vreun playlist cu muzica pe Youtube, sa-mi dea link sa-l ascult :D
Asta e playlistul meu: http://www.youtube.com/playlist?list=PL6F41908DE18E4457
Am in Winamp 1500 de melodii, in total vreo 100 de ore de muzica, de asta as vrea ceva nou. Deasta vreau playlist de pe Youtube. ca sa il tin sa mearga cateva ore sau cat o dura :)

3 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Dimineata la 12, e pranzul.rolling on the floor

| introduaicinumele explică (pentru a1doru):

Pt mine ora 10 este noapte laughing) pentru ca ma trezesc la 11-11:30 in vacanta rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In general pe strada, in drum spre serviciu, cind sint la cumparaturi etc.