| Daryusxz a întrebat:

Voi ce aveti prin frigider? Cateodata il deschid si nu imi convine nimic.

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Fructe,legume,lactate,carne,coca cola

| Frank51 a răspuns:

Orice are un om in frigider...

| ForeverAlone97 a răspuns:

Mancare, iaurturi, mustar

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Habar nu am.

| LaraClarice a răspuns:

Sarmale, ciorba de fasole, dulceață de gutui, bere, roșii, unt, mezeluri, mustar, iaurt.
Așa faceam și eu până am inceput sa gătesc, nici nu-l mai deschideam uneori.

Răspuns utilizator avertizat
| Atim a răspuns:

Eu incerc sa am tot timpul ceva gătit (borș, mâncărică de cartofi, sarmale, etc.) si ceva rapid pentru cand nu am mancare gătită sau timp. De exemplu: oua, roșii, brânză, pate, poate niște mușchiuleț file sau pastrama. In ideea sa am mereu ce manca

| emovladpop a răspuns:

Eu sunt vegetarian asa ca in frigiderul meu o sa gasesti multe legume precum: roșii, ceapă, castraveți, etc, fructe, lactate: lapte, smantană, branză topită, feta. Alte produse precum : conserve de fasole, crenwrusti din soia si fasole, soia pane, tofu, pate vegetal, si o oală cu mancare gatita.

| RAY a răspuns (pentru emovladpop):

Cand avem pofta de fructe, legume trecem pe la tine