| CattanyMihai778 a întrebat:

voiam sa-mi fac cont pe tinder si sa ma conectez cu google sau FB si acolo unde zice sa bag nr de telefon specifica ca avertisment: Tinder iti va trimite un mesaj cu cod de verificare, se pot aplica tarife pentru mesaje si date, deci nu inteleg? Pentru ce sa-mi ia bani? Este gratis tinder sau nu?

6 răspunsuri:
| Lucian4 a răspuns:

... ''se pot aplica tarife pentru mesaje si date''... e prima data cand intalnesti mesajul? De ex mai primesti mesaj asta cand ti se cere prin mesaje un feedback la o companie/firma. R: e gratis

| OldSoul a răspuns:

E ok, nu iti ia bani, nu-ti fa griji.
Si eu imi fac si imi sterg contul de tinder din luna in luna, mereu am 0 credit.
Se refera ca atunci cand iti va face aceea verificare iti va folosi putintel din traficul de date normal. Nu ii vei observa diferenta.

| zilog a răspuns:

Am dat 3000 euro la tinder
nu da bani!
nu e bun de nimic
in acesti 3000 euro abia ca i-am tras-o la o singura fata

restul banilor au fost aruncati pe geam

Răspuns utilizator avertizat
| zilog a răspuns (pentru XKronstadt):

Nu i-am dat toți o dată ci i-am dat așa în timp ca fraierul în speranța că poate luna acesta poate anul acesta

| Anoniq a răspuns:

Este gratis, dacă ai abonament la rețeaua mobilă vei plati câțiva cenți in plus (depinde de furnizor), atâta tot, este un fel de taxă, că doar nimeni nu se chinuie sa îți trimită SMS pe gratis să verifici un codhappy