| cLawHD a întrebat:

Vreau sa ma schimb total, vreau sa fiu mai tăcut si mai retras sad. Eu sunt de obicei vorbăreț si glumețul dar nu ma simt bine așa, ma simt fals sad Vreau un răspuns de la cei care au aceasta experiența

Răspuns Câştigător
| NiculaLoredanaAndreea a răspuns:

Incerca sa mergi intr'un grup al caror persoane nu cunosti, eu am facut asa si crede'ma ca mai tacuta ca niciodata am fost =]] Incearca sa stai pe langa cei care sunt exact ca tine la temperament si personalitatea.