| Pisique a întrebat:

Hei, TPU.
Era mai demult un film de groază cu o casetă, adică : Dacă puneai caseta aceea în TV, îți apărea o gâză și dacă o atingeai gâza aia ieșea din televizor; și mai era și cu o femeie care avea în spatele ei o oglindă și nu se reflecta imaginea.
Știți cumva cum se numea filmul? sad Chiar vreau să-l văd xd.

Răspuns Câştigător
| hummmer a răspuns:

The ring 2002

8 răspunsuri:
| Iubibilăă a răspuns:

Pai daca stau sa ma gandesc mai bine, cred ca este "The Ring".
Vizionare placuta.

| svartirhimnar a răspuns:

The Ring?

| TrololoLM a răspuns:

Cel mai probabil e The Ring. Asta daca era cu o musca. Intr-adevar, povestea e bazata pe o caseta care era "bantuita" si cel care o vedea mai avea doar 7 zile de trait! smug Funda?

| Exorcist a răspuns:

The Ring, clas

Filmul original insa se numeste Ringu (1998)

| Exorcist a răspuns:

Clar*

| cosminutz98 a răspuns:

The Ring fundawinking

| Lovetheessence01 a răspuns:

Frate Filmul Este Scary Movie Cauta Pe net Si gasesti uite aici traileru:http://www.youtube.com/watch?v=pIWh28WPyxQ e tare filmu.
Funda?