| joe2011 a întrebat:

Hey TPU:vreau si eu sa stiu de la ce exercitii cresc pectoralii

Răspuns Câştigător
| Eduard a răspuns:

Flotari cu priza larga in combinatie cu tractiunile cu priza mare (palemele orientate spre exterior nu spre interior) + ceva jogging pentru marirea cutiei toracice.
In continuare daca nu mananci suficiente proteine pentru a dezvolta muschii nu vei reusi sa faci nimic.
Nu exagera cu flotarile si tractiunile, fa-le in mod regulat dar nu incat sa iti suprasoliciti muschii.
Suportii pentru flotari sunt o metoda foarte buna pentru lucrul acasa.
Daca esti la sala intra pe site-ul acesta la sectiunea antrenament : http://www.getfit.ro/ si cauta antrenamente pentru piept.

Bafta!

4 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Ai mult de munca pentru ce vrei du-te la sala

| PetreConstanta a răspuns:

Ai mult de munca pentru ce vrei du-te la sala

| Zippy a răspuns:

Flotari,tractiuni si exercitii cu bara la piept

| midnight12 a răspuns:

Silicoane