| Florin_Mihai_1996_nqE9 a întrebat:

Vreau și eu să împărtășiți o părere cu mine laughing
Am un prieten care are un frate mai neastâmpărat. Iar părinții îl înjură pe fratele mic și neastâmpărat de Dumnezeu și chiar mama lui l-a înjurat de mamă, deci s-a înjurat singura. Ce părere aveți de genul asta de părinți care își înjura copiii așa? Nu este singurul caz

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Si parintii sunt needucati, nu doar copilul despre care vorbesti. Ce parere sa am? Nu e normal asa ceva dar vad ca se poarta din ce in ce mai mult ca cuplurile sa toarne copii si sa nu se implice in educarea lor. Trist. happy

| alina2k18 a răspuns:

Asa e fratele meu, injuraturi ca la cort/puscarie si de mama si de tata pentru copilwinking
Dar frate-miu e cam diliu la nervi laughing
Nu am o parere prea buna dar e bine sa o tin pentru mine cand e nervos ca altfel... laughing better safe than sorrywinking