| alexia38 a întrebat:

Salut, trebuie sa platesc impozitul pe an si mai am cateva amenzi neplatite, oare are ceva daca as plati impozitul anul viitor in ianuarie sau nu se poate?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De amenzile neplatite nu vei scapa niciodata. Asa ca plateste cat mai repede impozitul + amenzile. La anul „vitol" vor fi mai mari, pentru ca vei avea in plus si penalizari.

| mihai69 a răspuns:

Până la anul, s-ar putea să te trezești cu conturile blocate.

| Steregoi a răspuns:

Parlamentarul nu sta cu matzul gol sau burta goala pana te gandesti tu sa platesti asa ca oricat de repede fara intarziere. Asa ca nu se poate sa platesti anul viitor pentru anul curent ci intotdeauna in avans. rolling on the floor

| HadesSs a răspuns:

Daca il platesti la anul, cel mai probabil o sa ai de plata si penalitati.