| Enake a întrebat:

Salut tuturor! Am o problema, am primit prin email 3 teste la matematica,dar nu le pot deschide, daca le deschid imi zice Adobe Reader could not open 'test enache2.doc' because it is either not a supported file type or because the files has been damaged(for example, it was sent as an email attachment and wasn't correctly decoded).

Răspuns Câştigător
| Andrei123123 a răspuns:

Trebuie sa faci un update la Adobe Reader. Nu iti merge deoarece ai o versiune mai veche. Si nu poate sa deschida testele atasate.
Cauta pe site-ul lui Adobe si descarcati noua versiune.
Mult noroc!

2 răspunsuri:
| AlinaOneDirection a răspuns:

Adobe-ul tau nu suporta acel tip de fisiere. Incearca sa iti iei un Adobe, varianta mai nouă.

| RaReSx a răspuns:

Fa si u update la Adobe Reader