| SSS28 a întrebat:

Salut tuturor.am vorbit aseara cu un prieten si mi-a zis ca el a avut o iubita, dar ca s-a despartit de ea si cica acum sunt "prieteni cu beneficii". Va rog help sad ce vrea sa insemne asta?? sad sad sad

Răspuns Câştigător
| Sociopat a răspuns:

O mare prostie.Practic maimuta mananca banana fara ca macar sa astepte sa creasca si s-o culeaga.Adica vaca se *** cu imbecilul fara sa fie impreuna.Doar asa, la misto.Pentru ca-s niste animale.

2 răspunsuri:
| kRedhead a răspuns:

Nu sunt impreuna, dar se saruta si se culca cu ea. happy

| Sieb a răspuns:

Nu au decât o relaţie de natură sexuală atât... este şi filmul friends with benefits dacă te interesează happy