| ANDREIAd a întrebat:

Salut tuturor! big grin Ce tratamente naturale stiti pentru punctele negre? sunt enervanti. Multumesc!

6 răspunsuri:
| Bijutierul1 a răspuns:

Baie de aburi deasupra oalei pana ti se deschid porii, imediat spalat bine cu un sapun de calitate si clatit cu multa apa.

| ANDREIAd explică (pentru Bijutierul1):

Ce sapun crezi ca e mai bun? ceva de la farmacie?

| Bijutierul1 a răspuns (pentru ANDREIAd):

Eu nu iau de la farmacie, iau Palmolive sau ceva care sa nu fie pe baza de soda (soda usuca fata), citeste pe ambalaj, oricum daca nu ai mai folosit metoda trebuie sa faci 2-3 bai cu aburi pana sa ai o fata curata iar dupa, o data "baia" la saptamana e mai mult decat suficient.

| ANDREIAd explică (pentru Bijutierul1):

O data la o saptamana? eu fac in fiecare zi laughing nu pot o data la o saptamana. oricum mersi. am sa incerc metoda asta pentru ca eu am tenul sensibil si nu cred ca o sa am probleme

| Bijutierul1 a răspuns (pentru ANDREIAd):

Bafta! poate imi spui ce rezultate are la tine metoda daca esti draguta.ms.