| Theola a întrebat:

Salut tuturor:*Mi-am facut cont pe OKazii.ro si as vrea sa vand niste patine si niste haine.Insa nu stiu hainele trebuie sa fie noi cu eticheta? Si cum pot primi banii si da lucrul respectiv? promit fundita:X

Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

1. specifici in descrierea produsului ca hainele nu sunt noi, cat au fost purtate, in ce stare sunt, si pui neaparat poze ca sa se vada asta.
2. produsul il trimiti prin posta sau cu un curier, ramburs, iar banii ii primesti dupa ce persoana respectiva primeste si plateste produsul. pentru ca plata se face la livrare. spre exemplu, daca il trimiti prin posta, cand merge sa scoata pachetul trebuie sa plateasca. dupa asta tu mergi la posta si iti iei banii. daca sunteti din acelasi oras va puteti intalni si sa faceti schimbul direct.