| Vladut2 a întrebat:

Salut tuturor!
Pun o intrebare banala pentru unii dar distractiva pentru altii. Exista un programel, ceva facut in flash player sau in nu stiu ce, de un iluzionist, care daca te gandeai la un numar, asteptai cateva secunde si iti arata numarul la care te-ai gandit pe ecranul monitorului. Stiu, vi se pare absurd dar l-am avut, l-am folosit si dintr-o prostie, s-a sters! Ma puteti ajuta? aveti vreo idee cum se numeste acel fisier?:d Multumesc, orice raspuns e binevenit:*!

1 răspuns:
| Felie a răspuns:

Stiu despre ce vorbesti, era un fisier cu extensia.xsl sau ceva de genu...

Acel iluzionist este David Copperfield iar trucul este urmatorul :

http://www.youtube.com/watch?v=_SdtHDpzyIQ

Te rog acorda-mi si mie funda. Multumesc