| yan a întrebat:

stiu ca exista un program care daca te uiti din lateral la ecranul monitorului vezi totul negru. aveti idee despre ce e vb.

2 răspunsuri:
| CosteaVlad a răspuns:

Sunt monitoare, LCD-urile în general, la care când te uiţi din lateral nu vezi imaginea la fel de clar ca şi cum te-ai uita din faţă, dar programe care să influenţeze acest aspect nu prea au cum să existe... E o chestie care ţine strict de felul/tipul monitorului, şi eventual de setările lui, nicidecum de vreun soft, sau altceva. happy
O zi bună!

| Orlando72 a răspuns:

Eu unul cred ca nu exista asa ceva...