| robby212 a întrebat:

Cum pot sa-mi instalez adobe flash player ca nu merge mai inainte a mers nu stiu ce s-a intamplat si trebuie sa-l instaelz iar, pentru ca nu merge si, da l-am sters de acolo de unde iti arata ce ai instalat si, si den deskopt! Funda, normal, si vot Folositor!

1 răspuns:
| jabiilord a răspuns:

Pai i-al si u de pe net cauta pe google: flash player. Il instalezi si in mod normal nu are trebui sa ai nici o surpriza neplacuta.
Daca ai si alte intrebari sau te intereseaza si alte Tutoriale despre calculatoare, uite aici unele destul de faine: http://www.tutorialepc.ro