| piscutzesipetreceri a întrebat:

Uitati ceva ciudat:FOSTUL meu prieten...mai bine va zic toata povestea.
Intr-o zi de primavara, eu am dat o petrecere (nu era ziua mea, pur si simplu o petrecere big grin). Pana la ora 14:00, totul mergea bine, deodata cand am pornit calculatorul un prieten de al meu era pe mess (fostul meu prieten dar atunci nu era fostul). Eu am zis sa vorbim. Din curiozitate l-am intrebat de cine-i place si a zis ca de mine. M-am bucurat si i-am propus sa fim impreuna. El acceptat! Cand a sosit invitata (cea mai buna prietena pentru ca am mai invitat lume dar nu i-au lasat parintii) asa i-am povestit totul.Ma rog la scoala ne comportam normal. Dar in a doua saptamana de cand eram impreuna s-a despartit de mine! Habar nu am de ce voi imi puteti da idei?

P. S. Stiu ca nu prea stiti dar va rog as vrea parerea voastra

Răspuns Câştigător
| DdDiX a răspuns:

Păi din propia experienţă, cred ca din cauza faptului ca nu ati dezvaluit lumii acest lucru; stii?! e naspa sa fii cu cineva pe ascuns; puteai sa-l inrebi dc a vrut sa va despartiti; sa-ti explice frumos; si daca iti explica si chiar daca va desparteati...asta e! VIATA MERGE MAI DEPARTE!