| alexxxxxxxxxx a întrebat:

Salut! V-ați certat vreodată cu un prieten și ați ales să îl ignorați? Dacă da pentru cat timp? Sau ați pățit sa vă ignore un prieten și din nou,dacă da, pentru cat timp? Cum ați început să vorbiți iar? In timpul în care nu vorbeați ați avut interacțiuni pe rețelele sociale?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Eu cand m-am certat cu o prietena, am eliminat-o complet si pe veci din viata mea, fiindca nu a meritat sa mai tin un asemena om smecher si perfid langa mine, ca sa imi distruga viata.
ce nu ai inteles? Ce prietenie si relatii mai mai cauti cu un asemenea amic, pe retelele de socilizare?
Il blochezi definitiv si uiti complet de un asemene om.

| alexxxxxxxxxx explică (pentru Violleta2022):

Noi nu ne-am certat din chestii grave.Nu l-am trădat niciodată, nu l-am jignit, i-am luat apărarea mereu și l-am ajutat de fiecare data.Din cauza unui joc online a rupt orice legătură cu mine.Nu mi-a zis de ce, dar știu că nu i-am greșit stat de grav încât să merit asta.I-am dat mesaje acum câteva zile de onomastica lui și nu mi-a răspuns.

| Violleta2022 a răspuns (pentru alexxxxxxxxxx):

Inseamna ca demult urmarea sa-ti dea papucii dar nu avea motiv iar acum a profitat de o greseala, cat de mica si gata, a scapat de tine. Mai ales ca a fost ziua lui de nastere, probabil ca a invitat o alta fata si este fericit asa... de aceea nici nu a mai contat sa-ti raspunda tie la urari.

Nu-i nimic, prietenii ti-i alegi singura si nu merita sa plangi dupa unul care nu da doi bani pe tine si nu te apreciaza. cauta-ti altul!