| kynezu a întrebat:

Salut, va rog frumos sa ma ajutati si pe mine fiindca am mare nevoie de ajutorul vostru, am o unitate la care i-am instalat xp-ul ieri si acum imi trebuie drivere pentru placa de baza, sunet si video, tipul este Fujitsu Siemens Scenic D1561, N300, daca puteti sa imi dati linkuri de descarcare cu drivere pentru ea. va multumesc si asteptsad

1 răspuns:
| Koalass a răspuns:

Si eu am fost in situatia ta ca am instalat windows 7 si nu mi-a placut si am fost nevoita sa instalez din nou xp si mi-au trebuit driverele dar nu le-am gasit pe net se gasesc pe CD-uri