| cosmywooz a întrebat:

Salut va rog imi puteti daun site cu, compuneri cu numerale va rog frumos am nevoie urgent, am cautat pe net nu gasesc va rog frumos promit ca n-o sa va mai pun sa ma ajutati in legatura cu tema dau FUNDA+ VOT vot la toti care imi raspund! ma ajutati?

2 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Da există un site. Se numește CAP!
Nu-l ai? Ia verificăwinking

| cosmywooz explică (pentru hideaway):

Bai vrei sa iti zic ceva: af icat erabertni o al iznupsar as its un o acad daca nu ai inteles nu e nici o problema, bine ca nu ai inteles! crede-ma nu ai vrea sa stii ce inseamna

Întrebări recente