| CLAUDIU774 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati
Diriginta m-a pus seful clasei si pe 30 aprilie au plecat toti colegii mei de la scoala de la ultimele doua ore eu le-am spus sa nu plece ca eu raman dar au plecat toti si nu stiu ce sa ii spun dirigintei pentru ca stiu ca va afla!

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Pai si ai plecat si tu pana la urma? Spune-i dirigintei ce ne-ai spus noua acum, n-ar trebui sa ai nicio problema. Chiar daca esti seful clasei, nu poti sa-i tii cu forta la scoala.

1 răspuns:
| 愛日本 a răspuns:

Adevarul.Nu sunetti prima si nici ultima clasa care face asa ceva, fii sigur.