| elenabianca23 a întrebat:

Salut, verisoarele mele au dormit la mine 3 zile, una are 12 ani si cealalta 8, in fine, nust daca conteaza asta asa tare, ok sa ttrecem la subiect, eu nu am frati sau surori, si m-am simtit foarte bine cu ele, acum, este 23:49 si nu am somn si mai si plang deoarece ma gandesc la toate momentele frumoase, si ma gandesc ca voi fii singura iar, si ca o sa ma vad iar o data la 3-4 luni cu ele, numai cand vreau sa aprind veioza ma gandesc imediat la ele, cand stingeam veioza ca sa ne punem la culcare, si azi dimineata le-a luat acasa, iar eu nu stiu ce sa fac ca sa nu ma mai gandesc si sa nu mai plang, pentru ca eu ma ditrez foarte bine cu ele, si ma gandesc la aceste momente frumoase si plang, nu stiu ce sa mai fac, va rog ajutati-ma, dau funda!

2 răspunsuri:
| Vanishgold a răspuns:

Sună-le și vorbește cu ele.

| BogdanKing27 a răspuns:

Și eu sunt singur, poate vom petrece momente frumoase împreună.cum ție Facebook?