| EdwardEtc a întrebat:

Vreau pareri despre piercing-ul in limba pro|contra si argumente pro\contra

Răspuns Câştigător
| Tynnna a răspuns:

Poy eu am avut si mi-a placut extraordinar de mult. Pentru mine era antistres, il rontaiam tot timpul intre masele. Treaba nasoala este ca mi-am spart un piic dintele din fata si putin dintr-o masea, de fiecare data cand am mancat grabita. laughing Nu ma deranjeaza, dar in fata se vede un pic. Plus ca exista niste idei preconcepute despre femeile cu pierce in limba. Tu esti baiat, cred ca nu o sa ai probleme cu asta laughing