| Mititica_6301 a întrebat:

happy vreau si eu sa aud niste pareri big grin. cine e pro fetelor cu tatuaje si cine e contra? cine e pro fetelor cu piercing si cine e contra? cele mai interesante raspunsuri primesc fundita...batting eyelashes mersi :*

Răspuns Câştigător
| MaXim1trafic0de1drogusoare a răspuns:

Sa stii ca mie mi se pare ft cool un mik tatuaj(cum ai zis u) pe ceafa, picior sau mana, dar si unul mai mare.eu am unul de cativa cm pe spate si unul mai mik' pe picior.arata ft bine pe piele cel facut cu negru inchisbig grin
iar piercing'urile sunt ft cool.unu mik' in spranceana si unu in buza ii misto rau'.am si eu unu' in spranceana si vreau sa imi pun in buza, da inca' nu stiu' de care
____________________
am 15 ani daca' nu stiti catismug big grin
si mi e mi se pare ca tatuajurile si piercingurile dau un aer de sigur pe tine, sau in unele cazuri, cand le ascunzi de inconstienta.pari mai matur si rebel... sigur ca odata ce ti le pui apar criticile de genu "ce naspha' da'le jos acum" si chestii. da daca' ei vad ca nu te intere te lasa dreku' si pleaca.
_____________
deci... mie mi se par super ok si rebele smug

12 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Pro tatuaje ( dar finute )
pro piers. dar depinde si unde. e frumos unul in buric

| CrIsSLoveCristi a răspuns:

Sunt de acord ca ambele.

dar nu in exces.sunt oribile daca sunt prea multe

uite de exemplu ca astia:

http://imageshack.us/photo/my-images/205/83005758.jpg/

http://creve.files.wordpress.com/2010/08/diamond-rich.jpg

http://www.libertatea.ro/......1f7df3.jpg

oribili

| elleme a răspuns:

Sunt contra piercing, dar un tatuaj micut ar merge smug

| Draagos a răspuns:

Sunt contra piercing...Dar un tatuaj micut in zona intima.imi place :X

| Lary_2950 a răspuns:

Eu am doua pareri:1-daca dumnezeu ne-a lasat asa de ce sa ne stricam noi corpul(oricum dupa 3, 4 luni te plictisesti de el)2-e ok un tatuaj daca o faci pentru ca iti place tie nu ca sa impresionezi pe altii.Cat despre piercing nu mi se pare o chestie pentru fete e chiar scarbos...la baieti mai merge dar la fete neah.

| anamariagabi a răspuns:

Sunt in clasa a 8 si nu ma dau in vand dupa tatuaje piercing etc... asa ca sunt contra...imi palce sa fiu cat mai naturala.si cred ca un baiat (iubit etc) nu i-ar placea o fata cu un pierce in limba unul in nas etc un tatuas intins pe tot bratul etc sa pari la moda.ba din contra tear crede una de pe centura sau nst iar fi rusine sa te prezinte prietenilor parintilor etc

| kiddo_2170 a răspuns:

Sunt pro laughing. Desi exista riscul de a contacta atatea tipuri de boli, e interesant sa vezi pe strada o fata cu piercing sau tatuaj.Mie cel putin imi plac chestiile astea big grin.Arata faptul ca fata respectiva are atitudinelaughing

| Daniela1Laur a răspuns:

Eu cel putin ca fata sunt contra tatuajelor, mi se pare ca e un mof, sau ceva pe moment dar se poate intampla sa nu iti mai placa nu ai cum sa il scoti.De ce sa nu ramai cum tea dat d`zeu?
La piercing decat in spanceana miar place deoarece in buza e ptrr emo, nu ptrt oameni normali si in buric si in nas numai c*****e isi pun.

| BeatriceMocanu a răspuns:

Pro ambele, si eu mi-as dori sa imi fac love struck

| Mititica_6301 explică:

Pai da m-a refer la fetele care au un tatuaj micut pe picior, sau la ceafa, iar de pierce, doar unul singur in spranceana sau buza sau nas big grin

| Homye18 a răspuns:

Eu sunt pro cu ambele dar sa nu se depaseasca limita "bunului simt". Adica din punctul meu de vedere e ok ca o tipa sa aiba inca un pierce in ureche sau un "tatuaj de bun simt" sa spunem. Dar nu suport fetele care au o caruta de tatuaje adica pe spate, pe maine, pe umeri, pe sani, si o caruta de pierce-uri adica si in nas, in buza, in spranceana sau mai stiu eu pe unde.

| InstinctPr3ciS a răspuns:

Pro ambele.
Pircing-ul si Tatuaj-ul le poate avea si o fata, pentru ca o poate face sa arate mai bine!