| DeeDee007 a întrebat:

Ce parere aveti despre body piercing? astept pareri pro sau contra + cateva argumente in functie de alegerea facuta happy

2 răspunsuri:
| Ramo80 a răspuns:

Sincera sa fiu nu inteleg de ce trebuie sa-si gaureasca cineva pielea. Nu vad rostul. Nu sunt impotriva lor dar eu nu mi-as face. Mai degraba un tatuaj. Micut! laughing

| MoneyMoney a răspuns:

Toata lumea critica Bodi piercingul in aceiasi masura in care si admira persoanele care si-au facut Body Piercing asa ca mie imi este greu tongue sa ma postez intr-o categorie. E rau dar imi place!winking