| Lexy_8521 a întrebat:

Pro si contra piercing-urilor in limba... vreau sa imi fac unul, stiu sa imi fac singura. poate exista vreo problema daca totul este dezinfectat?

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Daca nu stiai, rostul unui piercing in limba este de a starnii senzatii tari partenerului la sexul oral! Oricine va vedea in gura ta asa ceva... te va cataloga! Mai gandeste-te daca merita suferinta si sa-ti strici reputatia (daca nu cumva vrei asta intr-adins!).

5 răspunsuri:
| AnaBejenaru a răspuns:

Pro...imi plac si fetele dar si baietii cu pierce in limba.in special la baieti, banuiesc ca stii dc.nu e nici o problema si o amica sia facut si nu are nimic

| Lexy_8521 explică:

Ms pentru asta Elianna chiar nu stiam ...cred ca ma voi gandi la altceva nu vreau ca ceilati sa isii faca o parere gresita despre mine

| justbogd4n a răspuns:

Pro si eu am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau sa o spun dar un pirce in limba nu ajuta doar la starnirea unor "senzatii tari" doar in timpul sexului oral. De asemenea atunci cand saruti o persoana poti sa te folosesti de acel pirce pentru a iti incita partenerul sau chiar si in cazul unui preludiu...Imi pare rau sa o spun Eliana dar nu ai dreptate in toatalitate iar parerea oamenilor este foart influentabila si daca porti ceva foarte scurt sau foarte mulat. Un pirce in limba nu este ceva foarte la vedere decat daca "vrei asta intr-adins"

| Claudiu_4538 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, nu mi-a placut niciodata asa ceva, unii dintre oameni se vor uita urat la tine pe strada cand iti vor vedea piercing-ul. oricum faci ce vrei.sunt contrabig grin