| disty a întrebat:

Vreau sa descriu un film mai vechi ..cred ca are mai bine de 6 ani pentru al putea vedea din nou.Nu imi amintesc cum se numeste sper sa ma ajutati.In film sunt doua triburi intr-o jungla. Dimineata tribul mai puternic vin cu torte si aprind tabara tribului advers luandu-i ostatici si omorandu-l pe seful tribului care era tatal perosnajului principal(acesta semanand cu Ronaldinio
)dupa asta ostaticii sunt omorati fiind decapitati.Cei care faceau asta mancau inimile lor.Filmul este foarte frumos dar nu-mi amintesc. parca era ceva cu apocalipsa numele filmului nu stiu
P.S /daca nu am descris foarte bine sa nu aruncati cu pietre in mine0

Răspuns Câştigător
| Kaℓi a răspuns:

Apocalypto, filmul lui Mel Gibson.