| VisovanAdi a întrebat:

Mi-am amintit un film de când eram mai mic și nu-mi amintesc cum se numește, vă descriu acum din ce îmi amintesc: un tip cu nava sa avansată s-a prăbușit pe pământ și a dat de un regat care era într-un conflict cu un alt trib, liderul tribului rival credea că cei din regat i-au ucis familia însă era un monstru cred că extraterestru carnivor, personajul principal a ajutat regatul să se apere de cei din tribul rival, după ceva timp și-au dat seama ca monstrul i-a ucis familia liderului din tribul rival, apropo în film e mult sânge și moarte și nu prea era un film pentru copii, nici o sabie normal nu putea străpunge bestia care avea și un pui, după ceva timp personajul principal a luat niște metal din nava sa și-a făcut o dihanie happy de sabie și a mers după monstru care dacă țin bine minte locuia într-o peșteră dintr-un munte care avea și o cascadă ceva, i-a luat ceva și până la urmă l-a omorât, după aceea, tipul avea un aparat care l-a activat la începutul filmului care să îi ajute pe prietenii lui din spațiu să-l găsească, însă el se îndrăgostise de o fată și când să-l găsească a distrus aparatul. The end.
Sper să fie cineva care să știe numele

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Outlander (2008). Misto filmul.

| VisovanAdi explică (pentru Sn4k3):

Nu-mi vine să cred.
Mersi din suflet frate

1 răspuns: