| gbrL a întrebat:

vreau sa imi scot vreo 4 alunite din cap ca vreau sa ma rad si nu pot de ele. tot aud din toate partile ca daca le scot fac cancer si nu situ ce. vreau sa stiu daca e adevarat ce am auzit eu si as vrea daca e cineva care si-a scos vreo alunita sa imi zica ce s-a intamplat pe parcurs. multumesc!

4 răspunsuri:
| BlackVeil a răspuns:

Asa am auzit si eu, dar acum ceva timp mi-am taiat din greseala o alunita cu aparatul de ras si sunt bine, cred.

Răspuns utilizator avertizat
| Dannyyyyyyyy a răspuns:

Ia toporul, taieti capu, si asa te poti rade laughing