| Peto a întrebat:

vreau sa-mi cumpar un parfum de pe site. care ati cumparat de pe urmatoarele site si stiti ca sunt originale nu fake-uri. va rog www.e-parfumurionline.ro sau www.eparfum.ro. rog sinceritate. sau daca stiti siteuri cu parfumuri ORIGINALE. va rog sa `mi lasati siteuri.

6 răspunsuri:
| L•o•L•L•y•P.o.o.p.s a răspuns:

Nu mai bine te uci tu si iti cumperi unul de la un magazin ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-ai luat pana la urma parfurm? Si eu as vrea sa comand dar nu stiu ce sa zic.

| adrianaavg a răspuns:

Vezi Aici http://dshopp.cabanova.com/produse-cosmetice.html
Sunt foarte bune, vei fi multumita

Sper sa iti placa

| Iguanitza a răspuns:

Buna, eu am cumparat de pe un site si era original au garantia money back, www.onlineparfum.ro.

| sabriname04 a răspuns:

Www.esun.ro te asigur ca sunt originale