| Andrada227 a întrebat:

Salut,vreau sa spun inainte de toate ca imi e foartee rusine
Am 16 ani si nu am menstruatie,irasc lactatele si sunt slaba.
Tineam sa mentionez lucrurile mai sus...
In fine,acum cateva zile secretia mea vaginala s-a schimbat,era normala si acum e maronie,am cautat cauze si da inainte ma uitam la niste videoclipuri si cateodata ma excitam...Iar acum ma simt ciudat si vinovata fiindca am facut asta si mai ales ca s-a intamplat asta cu corpul meu, adica totul era normal inainte (ma refer la secretie vaginala) iar acum culoarea i s-a schimbat!
Imi e fricaaanva rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| SilviaD92 a răspuns:

Secretia maro in mod general se manifesta inainte de ciclu. Este posibil sa se apropie venirea

| Andrada227 explică (pentru SilviaD92):

A trecut o luna si totusi nimic nu s-a intamplat.Este ceva in neregula cu mine?sad

| Andrada227 explică (pentru Andrada227):

Ce ar trebui sa fac?

| Andrada227 explică (pentru Andrada227):

Ce ar trebui sa fac?
Nimic nu s-a schimbat si a trecut o luna