| GoldandSilver a întrebat:

Salut vreau sa va spun fetelor cum va place voua sa vi se spuna ca sunteti frumoase sau casunteti bunaciuni? Nu stiu dar mie im place sa va zic frumoase.

Răspuns Câştigător
| oOSaritaOo a răspuns:

Sună cam naşpa ''bunăciune'', dar ''bună rău'' nu sună deloc răăăău smug şi poţi spune fetei în faţă că e frumoasă. tongue Fetele preferă să le spui direct. :*

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Spune-i unei fete ca este bunaciune. Daca scapi doar cu o palma, sa fii multumit.

| CandyTetris a răspuns:

Prietenul meu mi-a zis frumoasa primele 3-4 luni, fiindca suna mai frumos, abia apoi a recunoscut ca in conversatiile cu prietenii spune ca 'prietena lui e buna'happy. Intr-adevar "frumoasa" suna mult mai bine, dar la urma urmei ambele sunt complimentewinking.

| Chαяtreux a răspuns:

Cand ni se spune ca suntem destepte. rolling eyes

| Woodenpints91 a răspuns (pentru Chαяtreux):

Vi se spune şi asta, doar că e ceva spus pe merit, de asta extrem de puţine fete se bucură de expresie.

| Chαяtreux a răspuns (pentru Woodenpints91):

Mda

| val31989 a răspuns:

Desigur ca frumoasebig grin sau dragute.
Bunaciuni nu suna frumos.

| RonaldSebastian123 a răspuns:

Buna!
Poti sa zici ambele!