| andreea7520 a întrebat:

Fetelor, vouă vă place când vi se spune în fiecare zi că sunteţi frumoase, sau orice alt fel de compliment? Pe mine mă seacă chestiile astea, nu ştiu cum să-i spun prietenului meu că detest să mi se spună mereu, uneori îmi place, mai rar, nu zilnic că devine chiar stresant sad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine era sa doresti sa auzi din gura cuiva vreo vorba buna si sa nu ai de unde. Oricum ati da-o, tot nemultumite ramaneti.

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nici mie nu imi plac dulcegariie in exces, dar sunt dispusa sa traiesc cu problema astalove struckday dreaming

| Barajag a răspuns:

Cumva sa intelegem ca esti pe invers?laughingPrietenul asta al tau, cam exagereazahee hee

cami
| cami a răspuns:

Nt, nt, nt. A naiba problema pe capul tau oh go on. Spune-i sa inceteze, ca daca nuuu..., daca nu o sa incepi sa-l lauzi si tu big grin Ia, sa vedem, lui cum o sa-i pice?! Loll laughing

| monyk a răspuns:

Buna, e adevarat ca ce e prea mult strica, mie sincer imi place ca prietenul sa ma alinte dar fara exagerari, ma enerveaza adesea cand imi spune ursulet, sau pisy, puiut.pfff.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Vrea sa fii multumita si increzatoare. Si are nevoie de atentie si afectiune. Da-i ce are nevoie si cand mai insista in complimente raspunde-i mai in gluma ceva sec gen "stiu" "normal"... o sa inteleaga ca nu e nevoie. Of, cine sa va mai inteleaga! nimic nu va convine crying

| andreea7520 explică:

@ cristacheceliute, exact aşa îi şi răspund laughing

| Mystique a răspuns:

Sincer nici mie nu imi plac f mult complimentele astea, sunt ok din cand in cand, dar ce e prea mult strica. si la un mom dat chiar te plict sa le tot auzi, chiar daca pers respectiva simte nevoia de a-ti confirma de n ori intervine rutina si evident te plict.bine,acum sa nu fim chiar ipocrite pentru ca fetelor le plac ft mult complimentele, mai ales din partea celui drag, dar un pic mai rare si daca se poate ceva mai originale.

| ZuuZaaA a răspuns:

Da, imi place... carei fete nu-i place sa fie laudata?!hee hee. Nu-mi place sa fiu laudata mereu, si nu laudata de orice prost, pentru ca atunci, da, chiar ma enervez si eubig grin.(mai ales cand unii fluieraangry )
P. S.:Azi cica am primit vreo 2 garaoafe si-un trandafir, (de ziua indragostitilorrolling on the floor )si chiar nu am nici un prietenlaughing (mereu am fost singura de ziua indragostitilorbig grin )
Bye-bye :*

| victoria_8973 a răspuns:

Da... de acord... eu de fapt sunt o fire mai rece si devin distanta cind mi se linguseste cineva :3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea imi plac nici mie linguselile, mai ales cand aud,, te iubesc``, fiind absolut sigura ca aceste cuvinte nu`s adevarate.
Cand il vezi bine dispus, spune-i pur si simplu ca nu-ti plac chestiile astea si sa te inteleaga.