| K1dJr a întrebat:

Salut, vreau si eu un text emotional pentru tata.
Nu facem sărbătorile de iarnă împreună, iar mama si tata sunt divortati, pls help.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sscrie-i ceva din inima, asa cum simti tu!

| Dandinelle a răspuns:

Spune-i ca-l iubesti de fiecare data cand ai ocazia, cel mai bun cadou.

| MGEORGESCU a răspuns:

Buna! In randurile ce urmeaza o sa-ti dau o idee sa ai un inceput pentru ce vrei sa-i transmiti, insa cu siguranta iti vei gasi cele mai potrivite cuvinte sa-i spui cat inseamna pentru tine.
Craciun fericit, tata! Stiu ca in asemenea momente cuvintele sunt de prisos, insa vreau sa stii ca esti una dintre cele mai importante persoane ale sufletului meu, vreau sa-ti spun ca te iubesc si o sa ramai eroul meu indiferent de timp si spatiu. Chiar daca circumstantele ne tin la distanta in perioada asta frumoasa, eu vreau sa te asigur ca vom petrece timp de calitate impreuna cu alte ocazii la fel de deosebite. Iti urez tot binele din lume, un Craciun cu pace in suflet si un an nou mai bun! Astept sa ne revedem, tata! Numai bine! semnat fiul/fiica tau/ta.
Mesajul este informativ, tu te poti ajuta si improviza in functie de ce consideri ca ar mai vrea ca tatal tau sa auda de la tine. Sper ca ti-am fost de folos si iti doresc succes in toate!

| GiulioDinu a răspuns:

In noaptea Sfanta de Craciun lasa deoparte grijile si supararile! Deschide-ti inima si primeste un strop din binecuvantarea care se revarsa peste lume in aceasta noapte! Sarbatori fericite Tată!