| Mihai997 a întrebat:

Zilele acestea vreau sa-mi cumpar un telefon. M-am orientat la un samsung wave 2 si vreau sa-mi spune-ti daca aveti sau daca este bun (cum se misca...).

Daca stiti vreun telefon bun ce v- impresionat va rog sa-mi spuneti (PRET 600lei-1000lei noi)! big grin funda!

11 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

În general telefoanele Samsung au baterie care ține cam puțin, și ei zic asta, cică din cauza aplicațiilor multe. Eu nu l-aș recomanda, am avut și nu mai îmi trebuie!
Modelul ți-l alegi tu, dar Nokia mi se par cele mai bune.

| Mihai997 explică (pentru aliceinchains):

Mda dar de la Nokia imi place doar Nokia 500 si este cam slabut pentru. ce as vrea eu. Nokia are telefoane slabute si foarte bune(lumia800, pure808), iar eu as vrea undeva la mijloc(nici cel mai bun dar nici slabut big grin

| aliceinchains a răspuns (pentru Mihai997):

„ Slăbuțe " nu mi se par. Nu știu ce ai vrea tu să faci cu un telefon, dar e ok pentru ceea ce ar trebui să facă: vorbit, mesaje și ascultat muzică. Intri și pe net. Și Samsung mi se par mult mai proaste prin faptul că nu ține bateria mult, deși e nou. Dacă nu-l folosești mai deloc, asta nu e o problemă, dar în caz contrar, n-aș recomanda.

| Mihai997 explică (pentru aliceinchains):

Totusi stiu multi prieterni care au Samsung S plus si alte modele si chiar tine bateria destul de mult(5-6zile). Eu nu as vrea sa fac mare lucru cu un telefon dar totusi sa il folosesc in cat mai multe scopuri si firma samsun produce o multime de modele pe toate preturile si gusturile
happy

| aliceinchains a răspuns (pentru Mihai997):

Meh, e alegerea ta, eu doar spuneam că eu am avut și nu mai vreau așa ceva. Eu am Nokia și ține bateria cam o săptămână, la început ținea și mai mult, și-l și folosesc, mai ales pentru muzică.
Oricum sunt destule mărci, modele din care poți alege. Baftă!

| Mihai997 explică (pentru aliceinchains):

Ms, o sa tin cont de parerea tawinking!

| aliceinchains a răspuns (pentru Mihai997):

Pentru nimic, succes!

| Betty_9264 a răspuns:

Parerea mea...ca mai bine iti iei un iPhone 3gs.Nu nou, poti sa-l iei s-h.Eu am iPhone 3gs si era la 850 lei, dar fiindca tata cunostea persoana l-a lasat la 750.merge super bine.happyParerea mea IPHONE 3Gs funda?!

| Mihai997 explică (pentru Betty_9264):

Nu sunt de acord cu iphone. Acest telefon a inceput sa fie renumit dupa nume si nu dupa dotari! sad

| Betty_9264 a răspuns (pentru Mihai997):

Parerea ta!

| Mihai997 explică (pentru Betty_9264):

Parerea mea! happy