| anonim_4396 a întrebat:

Salutare.
Ăia care conduc mașina cu gluga de la hanorac in cap sunt interlopi periculoși?
Sau au plafonul mașinii găurit?
Mersi.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mie mi e frig la gat de aia conduc asa

| dullcat a răspuns:

Buna.Vorbesti despre un scenariu real? Daca ar fi asa de usor de identificat i-ar prinde politia pe toti, din prima, nu?

| maphiotul a răspuns (pentru dullcat):

Faceam mișto de cei care conduc masina cu gluga in cap si se cred smekeri, gangsteri.

| J0B0MAT a răspuns:

Stai, ce?

| ArchangelElohim a răspuns:

Eu conduc cu gluga de la hanorac in cap, da nu iti recomand sa faci asta pentru ca ai un camp de vizibilitate ingust si nu poti vedea prea bine, mai ales in intersectii cand trebuie sa te uiti in stanga sau dreapta dupa alte vehicole.