| anonim3102 a întrebat:

Salutare TPU, am si eu o intrebare. Pot sa conduc vreo masina daca sunt mic de inaltime? Am 1m60 si mi fac griji ca n-o sa pot sa ajung la pedale...Mersi anticipat.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti dai scaunul mai invata, mare scofala

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

La 1.60 nu e nici o problema, poti conduce orice.
Gandeste-te ca media de inaltime la femei e undeva pe la 1.60, si sunt destule care conduc.
Eu am ceva peste 1.70, si tin scaunul destul de in spate. Pana la 1.50 nu cred ca sunt probleme.

| johnnny123 a răspuns:

Adrian Copilul Minune are 1.50m si conduce ditamai SUV-urile.
Deci stai linistit, la 1.60 nu vei avea nici o problema.

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

Trebuie doar să ajustezi scaunul happy

| Bct_Alex_1994 a răspuns:

Lejer poti conduce. Am condus la 8 ani un microbuz si eram singur pe scaun