| florin223 a întrebat:

Salutare.

Am facut si eu un cover la melodia Madalinei Manole - Fata draga, tin sa mentionez ca este primul cover care il fac unei melodii public si de aceea va cer parerea proprie si personala si nu ma supar pentru orice fel de raspuns.Dar vreau sa stiu cum suna daca e bine si va place sau daca nu va place deloc.Nu vreau sa imi fac reclama sau sa ma promovez doar vreau sa stiu parerea internetului.
Nu uita sa dai un comentariu aici sau acolo.

https://www.youtube.com/watch?v=1fQfjkpVZYQ&feature=yout u.be

Multumesc mult de timpul acordat.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ai o voce calda, frumoasa dar slaba. Nici nu poti urca. Cu respiratia stai prost. Se aude si se mai aude un suierat. Ar trebui un profesor si multa munca. Ti-am dat o apreciere pe Youtube. Concluzie: mi-a placut dar nu dai pe spate.

| florin223 explică (pentru Salontanul):

Iti multumesc mult pentru sfat!

| deeeaqq a răspuns:

Pentru început este binişor.winking