| Lucifer666 a întrebat:

Salutare.
Am o mica problema.
Incerc sa vorbesc cu cineva pe messenger prin microfon.
Eu aud persoana respectiva - ea nu ma aude pe mine. Insa, daca dau drumul la o melodie in calculator, persoana receptioneaza sunetul perfect.

Stit cumva ce ar putea fi?

Multumesc!

2 răspunsuri:
| MeGustaaaaa a răspuns:

Scoate mufa si bag-o din nou. Spune-ii si persoanei respective la fel.Jos, in coltul ecranului in dreapta iti apar mai multe "ferestre" pe dunga albastra.Da pe sageata aceea si iti apare acolo o boxa.Da click pe ea si dez-bifeaza casuta cu microfunul. Daca o dez-bifezi cand vei spune ceva, se va auzi. Sper sa te ajut! Succes.:*