| Plecatadeparte a întrebat:

Am o problema... Cand incerc sa vorbesc cu cineva la microfon pe messenger, eu aud persoana respectiva, dar ea nu ma aude pe mine.
Ce are? Ce sa fac?

8 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Vezi daca ai conectat microfonu...

| Reek54 a răspuns:

Incearca sa-ti iei alt microfon.

| Marian_Serban_1992 a răspuns:

Salut aceeasi problema am si eu dar pe fcb am cautat in start am gasit ceva cu recorder si acolo se aude dar pe fcb nu am instalat din nou acel programel de facebook video call dar tot la fel ce posibilitate ar mai putea fi

| alecutzu a răspuns:

Dai la messenger (stanga-sus)/Preferences/Video & Voice/Open Video and Voice Setup si vezi daca iti merge microfonul daca nu atunci e stricat microfonul sau nu e bagat in mufa care trebuie (presupun)

| Mariana_Vasile_1980 a răspuns (pentru alecutzu):

Unde trebuie sa intru ca sa gasec aceste setări?
Nu le găsesc deloc

| Opris_Marcel_1953 a răspuns:

Nu ma aude persoana cu care vorbesc

| Ciorpac_Nicolae_1975 a răspuns:

Cind incerc sa vorbesc cu cineva pe messenger eu aud dar persoana respectiva nu ma aude ce pot face

| Ciorpac_Nicolae_1975 a răspuns:

Cand vorbesc pe messenger persona respectiva ma aude dar eu nu