| anonim_4396 a întrebat:

Am o nelamurire cu privire la o mica problema!

Am facut un abonament la COSMOTE in luna august 2011.

Din luna noiembrie nu am mai platit ultima factura in valoare de 166 ron. In cursul zilei de astazi am primit un plic de la o firma de recuperare creante unde mi se aduce la cunostinta faptul ca in termen de 5 zile trebuie sa platesc echivalentul valorii de 1000 ron, in caz contrar voi fi dat in judecata si voi suporta consecintele legii! Daca in continuare nu voi platii care sunt consecintele ce vor urma in tot acest demers! Voi cei care poate a-ti patit-o poate ma puteti sfatuii ce trebuie sa fac!

Va multumesc! (Funda)

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Mergi la Cosmote si plateste ce mai ai.Pana nu se aduna mai mult.