| Forevăr a întrebat:

Salutare.
Am o problema cu Google Chrome : cand ' mi-e lumea mai draga ' mi se inchide straight face asa din senin. Cand dau click pe el, se deschide si se inchide inapoi. Trebuie sa dau click pe el de vreo 2-3 ori ca sa se deschida.
Sper ca a-ti inteles :d

Funda!

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Reinstaleaza-l si poate nu mai face.Incearca cu o varianta mai noua.

| darrio2007 a răspuns:

Cauta ultima versiune.

| Geniuss a răspuns:

Buna :) un sfat reinstaleazai versiunea noua http://support.google.com/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95346

| BePreetyAna a răspuns:

Google Chrome are probleme eu mi.am dauladat Mozila happy