| QweRty777 a întrebat:

Am o problema cu google chrome, nu mi se mai deschide in google, se deschide in Web searches si nu stiu cum sa-l fac sa se deschida in google

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Foloseste programul asta http://www.bleepingcomputer.com/download/adwcleaner/ ca sa iti cureti calculatorul de adware, ca sa scapi si de "web searches"

3 răspunsuri:
| Unknow9990 a răspuns:

Ctrl+h -> Exstensi -> Dezinstalezi ce pagina ti-se deschide si o setezi pe Google Chrome

| Grasshoper a răspuns:

Intra la setari si modifica de acolo pagina de pornire!

| Dianaaaaaaaaaaa a răspuns:

Deschide GOOGLE. In dreapta sus sunt trei liniute. Dai click si apesi pe setari. Va aparea o pagina. Al patrulea punct,, Cautare" selectezi google. Sper ca am fost de ajutor!