| Papushka1 a întrebat:

Salutare..am si eu nevoie de niște remedii pentru creșterea parului,masca, shamponuri ceva ce la voi au avut rezultate.

Răspuns Câştigător
| 愛日本 a răspuns:

Uleiul de ricin e bun dar folosit rar deoarece subtiaza parul si cade uneori din cauza lui.
Samponul Favisan-pentru cresterea parului
Intrebi la farmacie de pastile pentru asta(sunt destul de scumpe)
Gasesti remedii naturale pe internet, facute in casa

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

uleiul de ricin.

| Cσcσ a răspuns:

Salut!
Poti incerca uleiul de ricin.Eu, personal, nu am incercat pentru ca nu am avut nevoie, insa, cunosc persoane care au incercat si a avut efect.
Pa!

| Cristinaaa57 a răspuns:

Fa-ti o masca cu ulei de ricin si vitamina E

| Papushka1 explică:

Ms mult fetele :*