| LordCristobal a întrebat:

Salutare!
Am un profil de Instagram unde pun poze cu peisaje naturale,animale si alte chestii despre natura.
Cum as putea sa fac ca profilul meu de Instagram sa fie mai popular?
Adica, mi-ar placea ca profilul meu sa fie mai vizibil.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Share. Poti pune link cu profilul tau de Insta sa apara public aici la profil ca "Pagina mea".

1 răspuns:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Foloseste hashtag-uri relevante, locatia fotografiilor si da si tu like-uri si comentarii. Pot sa iti dau si eu follow daca lasi contul aici.