| TCristi a întrebat:

Salutare. As avae nevoie de un cod html cu care sa pot sorta anumite articole pentru un site. De exemplu, cum e la site-urile de haine, sa poti sa alegi sa iti apara doar hainele de o anumita firma sau doar de o anumita marime. As aprecia foarte mult daca m-ati ajuta, multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Iwao a răspuns:

Pentru fiecare sortiment creezi cate o pagina, linkurile ce duc spre ele cu denumirea lor pe pagina principala.
Nu reusesti ma anunti.
http://tutorialiro.blogspot.ro/p/tutoriale-blogger.html

| TCristi explică (pentru Iwao):

Aha, ok, mersi mult happy

1 răspuns: