| Alex_Sma_1983 a întrebat:

Salutare! Când eram mai mic, am dat follow pe insta la vreo 5000 persoane, acum as vrea sa păstrez doar apropiații, pot șterge toate persoanele pe care le urmăresc dintr-o data? Exista aplicație sau ceva?

2 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Exista aplicatii care fac asta.
Eventual chiar poti pune persoanele cunoscute pe whitelist, si restul persoanele le poti sterge direct.
Acum nu stiu daca functiile astea sunt gratuite in aplicatie sau trebuie platite.
Oricum, poti incerca sa folosesti followcop, s-ar putea sa te ajute.

| vidia a răspuns:

Nu.