| 28cosmin a întrebat:

Salutare.
Cum pot vedea pe Instagram persoanele care mă urmăresc astfel încât să le pot da unfollow celor ce nu mă urmăresc? Bine înțeles fără vreo aplicație sau ceva ca să mă trezesc cu contul blocat.
Mai pe scurt urmăresc 1.082 și sunt urmărit de 498 de persoane, dar se pierde timp să stai să dai unfollow și apoi să vezi că respectiva persoană ți-a dat follow și apoi tu la rândul tău săi dai din nou follow.

Răspuns Câştigător
| blackann a răspuns:

Exista niste optiuni. People who don't follow you back si people who you don't follow back.

Pentru a afla cine nu te urmareste, da click pe prima fila din coltul din stanga jos. Dupa, click pe „unfollowers". De asemenea, poti afla cine nu te urmareste dand click pe „don t follow you back".

| 28cosmin explică (pentru blackann):

Salut.
Unde asta? Eu am Android și Instagram în română bine îl pot da și în engleză nu-i problemă dar nu găsesc ceea ce ai zis tu.

| blackann a răspuns (pentru 28cosmin):

Hmmm, trebuie sa verific, cum arata la Android. Si revin cu un raspuns.

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Doamne ce obsesii invidioase aveti unii...

Straduieste-te sa postezi numai lucuri bune, frumoase, inteligente si atractive si iti vor creste numarul de urmatorii, ca asta-i secretul de atractie al userilor.

In caz contrar, inchide contul de Instagram si nu te mai urmareste nimeni.

| 28cosmin explică (pentru Violleta2022):

Ce legătură are asta cu faptul că urmăresc mai multe persoane decât sunt urmărit și vreau să urmăresc doar persoanele a căror conturi mă urmăresc ajungând la urmărire reciprocă.

| Violleta2022 a răspuns (pentru 28cosmin):

La intrebarea asta ar trebui sa stii raspunsul, ca ai tu motivele tale.

| 28cosmin explică (pentru Violleta2022):

Cred că decât să stau să întreb ceva mai bine stăteam să dau unfollow și acolo unde vedea că am follow îi dădeam înapoi follow chiar dacă asta necesită puțin timp sau mai mult.

| blackann a răspuns (pentru 28cosmin):

Las-o in pace, ca asa face ea. Se baga peste tot si judeca oamenii, nu stie sa ajute si atat. Vai de ea!

| 28cosmin explică (pentru blackann):

Mi-am dat seama așa că am lăsat o de capul ei

| blackann a răspuns (pentru 28cosmin):

Da, e ca un vierme. Sper sa-i inchida contul. laughing

| Andrei0003 a răspuns (pentru 28cosmin):

Îmi cer scuze pentru specimenul precedent. Așa face în general, nu are ceva personal cu tine.

| Anonim3110 a răspuns:

Existau niște aplicații, gen "Xprofile" și prin alea vedeai cine ti-a dat unfollow, cine ti-a văzut profilul, cine te-a blocat, chestii de astea!